Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Nasza Firma wdrożyła i przestrzega procedur CSR. Poniżej mogą zapoznać się Państwo z dokumentacją związaną z poszczególnymi Politykami oraz Kodeksami w naszej Firmie.

Dokumenty CSR

Nazwa dokumentuPDF
Kodeks Etyczny Dostawców
Pobierz
Kodeks Etyki i Postępowania w Biznesie
Pobierz
Polityka Antykorupcyjna
Pobierz
Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Pobierz
Polityka Ochrony Praw Człowieka
Pobierz
Polityka Różnorodności
Pobierz
Polityka Środowiskowa
Pobierz
Polityka Zrównoważonych Zakupów
Pobierz
Srebrny Listek CSR POLITYKI
Pobierz

"Przewodnik CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy"

28.05.2021 r.
Z przyjemnością informujmy, że w dniu dzisiejszym został opublikowany „Przewodnik CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy”, w którego opracowaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy Miranda Spółka z o.o.

Cieszymy się, że włączając się w prace nad Przewodnikiem, mogliśmy podzielić się swoimi doświadczeniami i praktykami, które będą służyć jako inspiracja dla innych podmiotów. Prezentując wiele użytecznych wskazówek, bazę dobrych praktyk oraz narzędzie do samooceny, przewodnik pomaga doskonalić procesy w zakresie warunków i środowiska pracy. Wspiera firmy, aby stawały się bardziej społecznie odpowiedzialne.

Zachęcamy do lektury i upowszechniania podręcznika.

Przewodnik CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy
Przewodnik​ CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy​ – Przykłady praktyk – Tabela A
Przewodnik​ CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy​ – Lista kontrolna​ – Tabela B

„Praca przymusowa. Poradnik: jak ją rozpoznać i jej przeciwdziałać”

14.10.2020 r.
Z przyjemnością informujmy, że w dniu dzisiejszym został opublikowany poradnik „Praca przymusowa. Poradnik: jak ją rozpoznać i jej przeciwdziałać”, w którego opracowaniu uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy Miranda Spółka z o.o.

Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktykami z innymi firmami i organizacjami, które sięgną po ten poradnik. Pomoże on im skutecznie przeciwdziałać ryzyku wystąpienia pracy przymusowej w ich łańcuchach dostaw lub skutkom współpracy z nieuczciwymi agencjami pracy tymczasowej lub podwykonawcami.

Zachęcamy Państwa do korzystania z praktycznych narzędzi zarządzania ryzykiem pracy przymusowej oraz do dzielenia się z nami uwagami i doświadczeniem z ich stosowania, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Publikacja jest dostępna na stronie: pihrb.org
Miranda Textiles
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 8 824 200 PLN
REGON: 311089769; NIP: 668-17-12-330; KRS: 0000135145