Skip to main content

Nowoczesny kamuflaż Mirandy na Targach MSPO

11 sierpnia, 2015

Na nadchodzącym Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2015 Miranda zaprezentuje szereg produktów przeznaczonych do maskowania. Tegoroczna, dwudziesta trzecia odsłona wydarzenia odbędzie się w Kielcach w dniach 1-4 września 2015 r.

XXIII edycja MSPO będzie wyjątkowa dla Grupy Lubawa. Po raz pierwszy zaprezentujemy naszą ofertę we własnej hali usytuowanej na terenie zewnętrznym, na stoisku nr ZC-15. Serdecznie zapraszamy do strefy „Kamuflaż i Pozoracja” na stoisku Grupy Lubawa.

Materiały Mirandy od lat są z powodzeniem wykorzystywane do produkcji poszyć namiotów, odzieży dla służb mundurowych, czy specjalistycznych kamuflaży statycznych, indywidualnych i mobilnych. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych technologii i produktów w zakresie uzbrojenia i techniki wojskowej, a także szansa poznania potrzeb i oczekiwań odbiorców w ramach odbywanych spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymywania już istniejących. Dlatego też liczymy na Państwa obecność na naszym stoisku nr ZC-15!

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z nami podczas targów, prosimy o kontakt: [email protected], lub wypełnienie formularza.