Skip to main content

Miranda ekspertem w dziedzinie kamuflażu i pozoracji na Targach MSPO

11 września, 2015

Tegoroczna edycja targów MSPO pod patronatem Prezydenta RP zakończyła się dla Mirandy niezwykle owocnie. Spółka zaprezentowała szeroką ofertę zaawansowanych technologicznie tkanin technicznych oraz tkanin przeznaczonych do maskowania i pozoracji obiektów.

Miranda Spółka z o.o., wchodząca w skład Grupy Lubawa spotkała się na stoisku z intensywnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających stoisko. Uwagę zwiedzających przyciągnął kamuflaż mobilny prezentowany na kabinie Jelcza. Wśród nowości na stoisku wymienić można sześć rodzajów siatek maskujących najnowszej generacji. Kieleckie targi od 1 do 4 września odwiedziło wielu zainteresowanych tematyką kamuflażu i pozoracji. Miranda prezentowała na stoisku także makiety pojazdów KTO Rosomak oraz wyrzutni rakietowej MLV

Kamuflaż Mirandy w postaci siatek maskujących, oraz kamuflaż mobilny zapewnia wielozakresową ochronę przed promieniowaniem VIS, NIR, TIR oraz RADAR. Tworzenie nowych wzorów kamuflażu oraz dopasowanie do potrzeb odbiorcy daje istotny postęp w technice maskowania oraz ogromną szansę na wzmocnienie bezpieczeństwa oddziałów wojskowych, sprzętu bojowego oraz cywilów, którzy znajdują się w obrębie zagrożenia konfliktami zbrojnymi oraz na terenie działań misji pokojowych. Na stoisku zaprezentowane zostały zaawansowane siatki 2D i 3D, jednostronne i dwustronne przystosowane do maskowania, zarówno w różnych terenach, jak i w zróżnicowanych klimatach – letnim i zimowym.

Dziękujemy za Państwa obecność na naszym stoisku i zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia, a także ze specjalnym wydaniem miesięcznika RAPORT, który w całości został poświęcony technice maskowania i pozoracji.