Skip to main content

Wyprawa na 3K: Kariera Kompetencje Kreatywność

18 listopada, 2021

W dniu 17 listopada rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Turku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Hasłem przewodnie tegorocznej edycji brzmiało „Wyprawa na 3 K:Kariera Kompetencje Kreatywność”.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i pasji wśród młodych ludzi, wskazywanie roli zainteresowań w samopoznaniu oraz możliwości wykorzystanie ich w planowaniu własnej drogi zawodowej, opracowanie własnej ścieżki edukacji i kariery zawodowej oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu problematyki planowania kariery.

W konkursie uczestniczyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Turku oraz Zespołu Szkół Technicznych, którzy w ramach zmagań uczestniczyli w warsztatach z zakresu kreowania własnej ścieżki zawodowej i umiejętności prezentowania własnych pomysłów przed publicznością.

W finałowym etapie uczestnicy konkursu musieli pochwalić się swoimi przygotowanymi pomysłami i stanąć przed komisją konkursową, która oceniła wszystkie projekty. Na podstawie regulaminu konkursu komisja wybrała trójkę laureatów tegorocznej edycji.

Jako Miranda Textiles przekazaliśmy drobne nagrody rzeczowe, które w naszym imieniu zostały wręczone osobiście przez Damiana Jaskułę – Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania i Kontroli Obrotu.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywnych pomysłów oraz życzymy dalszego rozwijania swoich pasji i planów zawodowych w niedalekiej przyszłości.

Źródło zdjęć: iturek.net