Skip to main content

Strefa Dekoracji

3 sierpnia, 2015

Pomieszczenia, w których spędzamy wiele czasu wymagają wyjątkowej oprawy. Aby wydobyć z nich nadzwyczajny charakter najlepiej dobrać do ich wystroju dodatki w postaci konfekcji stołowej najwyższej jakości.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu możliwości Strefy Dekoracji! Na stronie www.strefadekoracji.com można skomponować własny układ obrusu lub serwety, dobrać odpowiedni wymiar, a następnie cieszyć się nowym wymiarem jakości dodatków do jadalni, salonu, czy ogrodu.

Dzięki produktom ze Strefy Dekoracji pomieszczenia nabiorą nowego oblicza, a poprzez bogatą kolorystykę w łatwy sposób zaaranżujecie Państwo przestrzeń w preferowanym stylu. Proponujemy obrusy i serwety, które są plamoodporne, trwałe i z powodzeniem mogą być stosowane nawet na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie.

Z radością informujemy, że w niedługim czasie planujemy poszerzyć naszą ofertę o eleganckie zasłony, dekoracyjne poszewki na poduszki, a także gustowne pokrowce na krzesła. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.strefadekoracji.com i zapoznania się z obecnie dostępnym asortymentem oraz do śledzenia aktualności na naszym fanpage’u facebook.com/strefadekoracji.

Połącz piękno i praktyczność dzięki naszym produktom i ciesz się nowym obliczem swojego mieszkania.