Skip to main content

Nowości ofertowe Miranda na targach Heimtextil

16 stycznia, 2014

Heimtextil to największa w Europie międzynarodowa impreza branży tkanin przyciągająca na wystawę przedstawicieli z sektora wystroju wnętrz, przemysłu włókienniczego i mody. Miranda, wchodząca w skład Grupy Lubawa, jako jeden z największych w Polsce producentów tkanin i dzianin poliestrowych wzięła udział w tegorocznej odsłonie targów.

W dniach 8-11 stycznia Miranda wzięła udział w targach Heimtextil, wystawie organizowanej w Frankfurcie nad Menem. Firma prezentowała się na stoisku wraz ze spółką Świat Lnu Sp. z o.o. – producentem tkanin lnianych. Podczas trwania imprezy Miranda przedstawiła na stoisku tkaniny obrusowe, roletowe oraz dekoracyjne w różnych wariantach kolorów, wzorów i wykończeń. Heimtextil 2014 to już 43 edycja międzynarodowych targów tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów publicznych. Targi Heimtextil odzwierciedlają globalne rynki w branży tekstylnej. Stoisko Mirandy cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów reprezentujących branże dekoracji i wystroju wnętrz.

Na targach Heimtextil Miranda zaprezentowała bogatą ofertę nowości. Przedstawiono między innymi nową kolekcję tkanin żakardowych z przeznaczeniem na obrusy i rolety. Koleją nowością były roletowe tkaniny drukowane w wielu nowych wzorach. Z pełną ofertą spółki można zapoznać się na stronie www.miranda.pl

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wystawy.