Skip to main content

Miranda Textiles uczestnikiem 28. edycji rajdu na orientację „Tropiciel”

22 października, 2019

W maju tego roku po raz pierwszy przedstawiciele spółek: MIRANDA Spółka z o.o., LUBAWA S.A. oraz LITEX PROMO sp. z o.o. uczestniczyli w cyklicznie organizowanym rajdzie na orientację „Tropiciel”.

27. edycja zorganizowana w Twardogórze była doskonałą okazją do sprawdzenia aktywności fizycznej naszych reprezentantów oraz współpracy zespołowej. Zarządy spółek Grupy Lubawa chętnie przyłączyły się do inicjatywy swoich pracowników i udzieliły im potrzebnego wsparcia.

W dniach 19-20 października zorganizowana została kolejna – 28. edycja, na której Grupa Lubawa reprezentowana była przez dwa zespoły. Nocne zmagania potwierdziły hart ducha i determinację wszystkich uczestników, którzy wyposażeni jedynie w mapę i kompas musieli zmagać się z wymagającą trasą rajdu oraz różnymi zadaniami i łamigłówkami przygotowanymi przez organizatorów.

Jesteśmy dumni z naszych „Tropicieli”. Potwierdzili oni, że w Grupie Lubawa niezwykle cenione jest budowanie wzajemnych relacji międzyludzkich poprzez szacunek, zaufanie i zdrowe współzawodnictwo na płaszczyźnie sportowej.

Organizatorom rajdu „Tropiciel” gratulujemy udanego eventu, na który z pewnością będziemy chcieli powrócić podczas najbliższej edycji.

Więcej o rajdzie „Tropiciel” na oficjalnej stronie organizatora: www.tropiciel.org