15 mln przychodów z IKEA

Wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Lubawa Miranda sp. z o.o. nawiązała współpracę handlową z IKEA Supply AG z siedzibą w Szwajcarii na dostawę komponentów w postaci tkaniny przeznaczonej na materace produkowane dla sieci IKEA. Porozumienie między spółkami będzie obowiązywało przez cały 2014 rok, a jego wartość wyniesie ponad 15 mln PLN.

Kontynuuj czytanie

Miranda poszerza swą działalność o kolejną branżę

Miranda sp. z o.o. – wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Lubawa, podpisała 9 grudnia br. umowę na dostawę dzianiny welurowej przeznaczonej na rynek medyczny. Jest to kolejny sukces działu Badań i Rozwoju Spółki, który już w tym roku wprowadził unikalną dzianinę do produkcji opasek przeciwzakrzepowych.

Kontynuuj czytanie

Miranda i Litex Promo siłą napędową Grupy Lubawa

Grupę Kapitałową Lubawa tworzą cztery podmioty: Lubawa SA – spółka dominująca, oraz spółki zależne: Miranda, Litex Promo i Effect System. Nieprzerwanie, Litex Promo – wiodący producent nośników reklamowych oraz Miranda – producent tkanin oraz dzianin poliestrowych, poliamidowych i mieszanych, stanowią motor napędowy całej Grupy. Największy, bowiem udział w wynikach finansowych Grupy Kapitałowej ma segment nośników reklam oraz tkanin.

Kontynuuj czytanie

Miranda wspiera kierunki włókiennicze turkowskiego technikum

Potrzeby rynku światowego sprawiły, że 4 listopada br. Miranda sp. z o.o., spółka należąca do Grupy Kapitałowej Lubawa, podpisała porozumienie pomiędzy Wydziałem Nowych Technologii i Chemii Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Wydziałem Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej i Zespołem Szkół Technicznych w Turku na otwarcie dwóch nowych kierunków włókienniczych w szkole ponadgimnazjalnej w Turku. Uczniowie szkoły będą mogli znów, po przeszło ćwierć wieku przerwy, uczyć się na profilach technik włókiennik w zakresie tekstroniki oraz operator maszyn włókienniczych.

Kontynuuj czytanie

Miranda na targach DSEi 2013

Miranda sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej Lubawa, w dniach 10-13 września wzięła udział w największych na świecie targach sektora przemysłu obronnego i bezpieczeństwa: Defence and Security Event – DSEi 2013 w Londynie.

Kontynuuj czytanie
Miranda Textiles
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 8 824 200 PLN
REGON: 311089769; NIP: 668-17-12-330; KRS: 0000135145